DOKA, s.r.o. - dopravní značení a projektová dokumentace

Náš firemní kodex ctí především férovost. kvalitu. rychlost. spolehlivost.


Zákaznická podpora

Spokojený zákazník je pro nás vždy na prvním místě. Jsme Vám proto k dispozici po celý rok, v každou denní, či noční hodinu na naší telefonické HOT-LINE.

Jsme fér

V našich činech i jednáních jsme féroví hráči. Jednáme narovinu a přímo. Proto jsme schopni vždy nalézt nejlepší řešení právě i s vámi.

Osobní přístup

Každý zákazník je pro nás plnohodnotným členem týmu. Jeho vize a požadavky plníme v maximální míře, individuálně přímo na míru.

Precizní a rychlá realizace

Realizace každé zakázky probíhá v co nejkratším termínu a s maximální možnou kvalitou odvedené práce. Jsme tým profesionálů a to co děláme, opravdu umíme.

Kvalitní služby

Základní stavební kámen naší firmy je kvalita, na kterou pečlivě dbáme a hlídáme při každé realizaci. Vhodně vybrané materiály a postupy jsou samozřejmostí.

Vlastní sklady i technika

Investujeme do techniky i vybavení, i proto můžeme nabídnout zajímavější ceny pro všechny naše zákazníky. Přesvědčte se sami, že u nás získáte více.


CERTIFIKACE

Systém managementu kvality organizace ISO 9001:2015. Certifikát předložíme k náhledu na vyžádání.
Systém managementu kvality organizace ISO 14001:2015. Certifikát předložíme k náhledu na vyžádání.
Výpis ze seznamu kvalifikovaných dodavatelů vedeného podle § 226 a násled. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek předložíme k náhledu na vyžádání.

Poslání a činnost firmy

V naší firmě interně ctíme zaměstnanecký kodex, který jasně deklaruje vstřícný a spolehlivý přístup k realizacík každé jednotlivé zakázky. Ať už se jedná a umístění jedinné dopravní značky, nebo o velkou komplexní zakázku na významné dopravní uzavírky, či dopravní značení nových silničních tahů, nebo celých podnikových areálů. Každá zakázka je realizována s maximální možnou péčí za použití spolehlivých a kvalitních metod a materiálů.

Spokojenost zákazníka je pro nás vždy prioritou a z toho pramení i celkový přístup k realizaci zakázek.

Svislé dopravní značení
99%
Vodorovné dopravní značení
99%
Realizace dopravních uzavírek a dočasného značení
99%
Projektová dokumentace
99,9%
Realizace dopravních staveb
85%